Setkání dobrovolníků

SETKÁNÍ DOBROVOLNÍKŮ

Dne 11. 2. 2023 se v prostorách Domova konalo setkání ředitelky organizace a koordinátorky dobrovolníků s našimi milými dobrovolníky, kteří již neodmyslitelně patří mezi dobré duše, jež se starají, ať už jakýmkoli způsobem, o spokojenost našich uživatelů. Dobrovolníků se v Domově v průběhu roku 2022 vystřídalo 20 a odpracovali u nás neuvěřitelných 554 hodin. Většinou šlo o trávení času s našimi seniory ve smyslu rozhovorů, četby, společenských her či doprovodu v zařízení i mimo něj, ale najde se mezi nimi i švadlenka, vrátná, zdravotní sestra, fotografka či canisterapeut. Dobrovolníkům byly předány certifikáty a drobné dárky s poděkováním. Těm, kteří se nemohli setkání účastnit osobně, byly certifikáty doručeny poštou.

„Milí dobrovolníci, velmi si vážíme Vaší obětavosti, ochoty pomoci, úsměvu na rtu a neutuchající energie, kterou našim seniorům věnujete. Ještě jednou díky, jste skvělí!“

Pokud by kdokoli chtěl rozšířit naše dobrovolnické řady, kontaktujte nás. Není důležité kolik hodin za rok u nás strávíte, protože každá jedna hodina se počítá a je nám stejně drahá.

SETKÁNÍ DOBROVOLNÍKŮ_2023