Zábavné klání

Přidal:

Zábavné klání

Dnes jsme hráli na jídelně na budově 102 sportovně vědomostní hry. Uživatelé se trefovali pytlíky do medvěda, museli najít po hmatu co nejvíce míčků z bedny. A dále potrénovali i své vědomosti ve dvou kvízech. Všichni se náramně bavili. Vítězové získali s diplomem i drobné ocenění. ….

Zobrazit více →
0

Rukodělná tvůrčí činnost

Přidal:

Rukodělná tvůrčí činnost

Protože je zima, padá sníh a teploty jsou stále pod bodem mrazu, pohled na zimní krajinu za oknem je daleko příjemnější. Proto jsme si takový pohled z okna vyrobili z papíru. Zasněžené domy, stromy ale i sněhuláky a sněhové koule z vaty, i když studenou kouli ze sněhu jsme si přesto dopřáli. Hřála nás dobrá nálada a pocit z dobře vykonané práce.

Zobrazit více →
0

Rukodělná tvůrčí činnost

Přidal:

Rukodělná tvůrčí činnost

Hromnice (2.2.) se mimo jiné, pojí také s vítáním jara, je takovou jeho předzvěstí jara. Podle našich předků už z chladné zimy zbývá jen ta slabší polovina a příroda se pomalu probouzí, aby ukázala první sněženky. Venku je sice mnoho sněhu a mráz, ale v našem klubu jsme si už představovali teplo, slunce, rozkvetlé květiny. A právě ty jsme si zhotovili z papíru, nejvíce jich vyrobila naše nová uživatelka. Z papírových kytiček jsme si vyráběli věnečky na dveře a ozdoby do pokojů. Dopoledne nám ...

Zobrazit více →
0

Bingo

Přidal:

Bingo

My se rozhodně nenudíme, sobotní dopoledne jsme strávili společenskou hrou “Bingo”, kterou jsme si velmi oblíbili. Pozorně a s napětím čekáme, až padne naše číslo, které pak na hrací kartě škrtneme. Komu se to podaří jako prvnímu, ten vyhrává.

Zobrazit více →
0

Vánoční dárky

Přidal:

Vánoční dárky

Každý dárek potěší a zahřeje u srdce a vůbec nejde o to, zdali je drahý a velký. S úžasným nápadem přišla také jedna z našich kolegyň, která dárky nakoupila, společně s rodinou zabalili a o štědrý den přivezli uživatelům pod stromeček. Poděkováním za krásný počin pro naše staroušky byl paní Lucii K. a její rodině jejich rozesmátá a spokojená tvář.

Velké díky za všechny.

Zobrazit více →
0

Štědrý večer v budově DSS 102

Přidal:

Štědrý večer v budově DSS 102

Štědrého dne a večera se mnozí uživatelé „ báli“. Ke své rodině se mohlo pouze za určitých pravidel a to na omezený počet hodin. Obávali se, že nemohou být v jídelně na společné večeři, jak tomu bývalo v minulých letech.

Ale, nakonec vše dobře dopadlo. Zaměstnanci domova uzpůsobili jídelnu počtu přítomných uživatelů, dodržela se všechna opatření.

Vyvrcholením celého večera bylo to, že všem uživatelům přinesl „Ježíšek“ v podobě jedné zaměstnankyně, dárečky. Tím“ Ježíškem“ byla Karolína Mikolášková, která se svojí maminkou Lucií ...

Zobrazit více →
0

POZOR ZMĚNA!! USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 21. prosince 2020 o změně krizového opatření – vycházky uživatelů mimo objekt nebo areál zařízení

Přidal:

UV_omezení návštěv_21.12.2020

 

USNESENÍ  VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY

ze dne 21. prosince 2020 č. …

o změně krizového opatření

V návaznosti na usnesení vlády č. 957 ze dne 30. září 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a ...

Zobrazit více →
0
Stránka 1 z31 12345...»