Májová veselice

Přidal:

Májová veselice

Májová veselice, která se konala na obou budovách Domova sociálních služeb Meziboří, p.o. byla veselá, plná zpěvu a tance.  Uživatelé si zábavu užívali s velkou chutí. K jídlu bylo sladké i slané pohoštění a káva. Všem přítomným děkujeme za báječnou atmosféru a těšíme se na příští tancovačku.

 

Zobrazit více →
0

Canisterapie

Přidal:

Canisterapie

Opět se na nás přišla podívat Lucka B. se svou fenku Brixou. Tentokrát byla canisterapie individuálně po pokojích. Senioři byli z návštěvy psího kamaráda nadšení. Brixu vítali s úsměvem a rukou připravenou k pohlazení.

Zobrazit více →
0

Mezinárodní den žen

Přidal:

MDŽ

Dne 8. března přišla všem ženám v Domově popřát ředitelka naší organizace k mezinárodnímu dni žen. Dostaly krásné živé květiny, gratulaci a malý dárek v podobě květiny, kterou pro naše ženy vyrobili žáci z MŠ Kaštánek Litvínov.

Zobrazit více →
0

Malé ohlédnutí …

Přidal:

Malé ohlédnutí…..

Dovolte mi, bych se pozastavila nad posledními měsíci, vlastně již roky, z pohledu zaměstnance Domova sociálních služeb, Meziboří p.o.

Na nás všechny se valila spousta informací, nařízení, opatření, doporučení a každý z nás se snažil se situací, která nastala v souvislosti s pandemií, vypořádat jak nejlépe uměl. Někdy to šlo lépe, někdy hůře. Každý den se člověk naučil, někdy i poučil, o něčem novém.

Rázem jsme se ocitli v situaci, kdy jsme čelili vlastním obavám, strachu o rodinu, ale i o uživatele, ...

Zobrazit více →
0

Stále se snažíme zdokonalovat

Přidal:

Stále se snažíme zdokonalovat

Vážení přátelé Domova,

uplynulý rok se nesl v duchu nejrůznějších opatření a dělali jsme vše co bylo v našich silách, abychom ochránili naše uživatele, i když to nebylo mnohdy lehké.

Zaměstnanci Domova, procházeli různými školeními, která byla zaměřena na zajištění požadovaných a potřebných opatření, ale i na to, jak zvládat stresové situace, které tyto opatření přinášely. Všichni jsme se setkávali s něčím novým, s čím bylo třeba si poradit co nejlépe, a to se myslím povedlo na výbornou.

I přesto, že jsme ...

Zobrazit více →
0

Hravé dopoledne s labradorem Oldou

Přidal:

Hravé dopoledne s labradorem Oldou

Dnes k nám přijela moc milá návštěva paní Vlasty a jejího psího kamaráda Oldy. Olda je moc hodný pes, který miluje lidi. Ukázal nám, co vše umí, jak krásně poslouchá a jak se dokáže úžasně pomazlit. V lidech vyvolal velmi dobrou náladu a všichni zapomněli na nějaké zdravotní trápení či okolní starosti.

Zobrazit více →
0

Upozornění – nález !

Přidal:

Upozornění – nález

Dnes byly nalezeny na čerpací stanici v Meziboří francouzské berle (2 ks – viz foto). V domnění, že náleží některému z našich uživatelů, byly odevzdány na recepci našeho Domova.

Francouzské berle jsou k vyzvednutí na recepci Domova, Okružní 104, Meziboří, tel. 476 748 218, a to každý den od 07.00h – 19.00h.

Zobrazit více →

0
Stránka 1 z33 12345...»