Narozeninová oslava

Přidal:

Narozeninová oslava

Ve čtvrtek 22.7. u nás proběhla v klubu narozeninová oslava našeho váženého pana Malypetra, který oslavil úctyhodných 97 let (nechť mu zdravíčko slouží ještě léta). K zábavě nám na akordeon přišel zahrát p. Šiška z DSS 104, který naše milé uživatele rozezpíval. Nechyběly samozřejmě chlebíčky a dort. 🙂

Zobrazit více →
0

Kdo si hraje, nezlobí

Přidal:

Kdo si hraje, nezlobí

V rámci klubových aktivit využíváme jednoduchá cvičení s masážními pomůckami nebo úplně nejvíc nám stačí nafouknutý balonek, který vždy všem přítomným zvedne náladu a potřebu se co nejvíce trefit do terče. “Kdo si hraje nezlobí”…. a jak se říká, po dobře vykonané práci náleží odměna. Tentokrát to byla sladká nezapomenutelná lízátka.

Zobrazit více →
0

Jazzový hudebník oslavil v DSS Meziboří 97. narozeniny

Přidal:

Krajský úřad Ústeckého kraje popřál vše nejlepší k 97. narozeninám panu Josefu Malypetrovi: Tiskové informace: Ústecký kraj (kr-ustecky.cz)

Ve středu 21. července 2021 oslavil své 97. narozeniny renesanční člověk, hudebník, muzikant pan Josef Malypetr. Byl chloubou nejednoho orchestru, za zmínku stojí Ústřední hudba Armády ČR, a hlavně jeho srdeční záležitost soubor Jazz Combo Ústí. Popřát mu mnoho štěstí a zdraví do dalších let přišly Marcela Kačalová, ředitelka příspěvkové organizace Domov sociálních služeb Meziboří a Petra Lafková, vedoucí odboru sociálních věcí ...

Zobrazit více →
0

Výlet do PanenskéhoTýnce

Přidal:

Výlet do Panenského Týnce

Výlet do Panenského Týnce pořádáme pro naše uživatele pravidelně i několikrát do roka. Návštěva magického nedostavěného chrámu ze 13. století nás nabije pozitivní energií a dodá příjemné a nezapomenutelné zážitky. Tak jako oběd v nedaleké obci Zichovec a jeho vyhlášenou restaurací v rodinném pivovaru Zichovec.

Zobrazit více →
0

Oslava 80. narozenin

Přidal:

Oslava 80. narozenin

Dnes se v našem Domově konala oslava 80. narozenin jedné z našich uživatelek, která si zasloužila pořádnou oslavu i s muzikou. O tu se postaral náš uživatel František, který to rozproudil hrou na harmoniku. Všichni přítomní paní Jarušce popřáli pevné zdraví a veselou mysl.

Zobrazit více →
0

Zábavné odpoledne s hipoterapií

Přidal:

 

Zábavné odpoledne s hipoterapií

Zábavné odpoledne bylo spojeno s hipoterapií, soutěžemi, občerstvením a živou hudbou. Tentokrát se nám počasí vydařilo, takže vládla i skvělá nálada. Děkujeme všem zúčastněným, ale i těm, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na organizaci a průběhu celé akce. Děkujeme za hudební produkci paní B. a koňákům z ranče na Hajdě z Chudeřína, kteří vážili cestu až k nám. Velké díky patří naší kolegyni Lence, která hipoterapii pro naše uživatele zajistila.

 

Zobrazit více →
0

Plán aktivit na měsíc červenec 2021

Přidal:

Plán akcí na měsíc červenec 2021

Plán akcí na měsíc červenec 2021

 7. – Výlet na Mníšek. Budova DSS 102, sraz 10.00hod.

Zodpovídá: p. Heltová, účast: p. Heltová, p. Drechslerová, p. Hrubá, p. Unger

  1. 7. – Individuální aktivizace (PS). Budova DSS 102.

Zodpovídá: pí. Drechslerová, účast: p. Drechslerová

  1. 7. – Oslava narozenin pí. Sterzlové (PN). Budova DSS 104, B.

Zodpovídá: p. Beranová, účast: p. Beranová

  1. 7. – Výlet Panenský Týnec + oběd.

Budova DSS 104, sraz 9.30hod.

Zodpovídá: p. ...

Zobrazit více →
0
Stránka 1 z40 12345...»