Týden sociálních služeb

Přidal:

Týden sociálních služeb v našem domově

Ve dnech 5.–11. října 2020 APSS (asociace poskytovatelů sociálních služeb) ČR vyhlásila již XII. Týden sociálních služeb. Vzhledem k aktuálnímu vývoji šíření onemocnění COVID-19 nebylo možné zpřístupnění našeho zařízení veřejnosti, proto k uveřejnění aktivit a jiných činností vkládáme fotografie na webové či facebookové stránky.

Václavská zábava – DSS 104

 Mezinárodní den seniorů – DSS 102

Návštěva Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem – DSS 104/102

Sportujeme v každém věku – holandský billiard – DSS 104

Sportujeme v každém věku – holandský ...

Zobrazit více →
0

Mezigenerační setkávání

Přidal:

Mezigenerační setkávání

Tentokrát jsme si vyjeli s MŠ Kaštánek Litvínov do Selského dvora v Braňanech. Bohužel nám počasí nepřálo, ale nám ani dětem to nevadilo, i tak jsme si výlet užili. Vzhledem k opatření, která nás v současné době omezují, se budeme těšit na další brzké setkání.

Zobrazit více →
0

Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem

Přidal:

Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem

Za kulturou do Roudnice nad Labem, kde osvícený sběratel August Švagrovský vytvořil kvalitní sbírku umění, jejíž jádro představuje kolekce obrazů z přelomu 19. a 20. století. Založil tak třetí nejstarší galerii na našem území. Sbírka vytvořila základ dnešního souboru, který obsahuje více než 3.000 uměleckých děl od konce 19. století do současnosti. Vedle Antonína Slavíčka jsou v ní zastoupeni například i malíř Miloš Jiránek, autor výjimečného portrétu Augusta Švagrovského, či Antonín Hudeček.

 

 

 

Zobrazit více →
0

SPOLUPRÁCE S NÁRODNÍM ÚSTAVEM DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ – STUDIE COH-FIT

Přidal:

SPOLUPRÁCE S NÁRODNÍM ÚSTAVEM DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ – STUDIE COH-FIT

Vážené dámy a pánové,

dovolte nám, abychom využili tuto cestu a požádali Vás o pomoc při sběru dat do významné celosvětové studie. Možná jste zaznamenali v mediích, na sociálních sítích či od kolegů, přátel nebo známých, že Národní ústav duševního zdraví byl osloven jako zástupce pro Českou republiku v celosvětové studii s názvem “The Collaborative Outcomes study on Health and Functioning during Infection Times (COH-FIT)”. Jedná se o rozsáhlý mezinárodní výzkumný projekt pro ...

Zobrazit více →
0

Divadlo v přírodě – Rusalka

Přidal:

Divadlo v přírodě – Rusalka

V našem domově jsme trochu netradičně pojali divadelní představení Rusalka v podání Docela velkého divadla Litvínov. Využili jsme prostory zahrady, kde se pod širým nebem odehrál děj pohádkové opery od Antonína Dvořáka. Tímto děkujeme za odvážnost všem, protože realizace kulis, ozvučení nebo herecké výkony, to vše bylo určitě náročné. Odměnou byl potlesk a spokojenost uživatelů.

 

Zobrazit více →
0
Stránka 1 z29 12345...»