Velikonoce

Přidal:

Velikonoce

Velikonoce jsou u nás v Domově velmi oblíbeným svátkem. Uživatelé se v průběhu týdne zapojili do různých aktivit, při kterých společně poseděli a malovali na vajíčka nebo vytvářeli velikonoční výzdobu. Vzpomínali na staré české zvyky a tradice, a jak je prožívali v době svého mládí. Někteří senioři i zaměstnanci poté neváhali, chopili se pomlázek, a aby uživatelky i zaměstnankyně neuschly, čekalo je lehoučké vyšupání. Všichni si tyto veselé dny náramně užili.

Zobrazit více →
0

Oslava narozenin

Přidal:

Oslava narozenin

Tento víkend oslavila své 92 narozeniny uživatelka z našeho domova. Přišla jí popřát rodina, ale i naše zaměstnankyně. Uživatelka byla velmi šťastná a celou oslavu si velmi užívala. Do dalších let jí přejeme vše nejlepší, pevné zdraví a stálý optimismus. Ať se jí úsměv z tváře nikdy nevytratí a užívá si každičké chvíle s radostí.

Zobrazit více →
0

Narozeninové párty

Přidal:

Narozeninové párty

Od začátku roku se u nás slaví. Sice v rouškách a rozestupy, ale přesto je všem do zpěvu. Společně jsme oslavili narozeniny našich uživatelek, z nichž jedna oslavila krásných a úctyhodných  99 let. Všem přejeme do dalších let jen to nejlepší, pevné zdraví a pohodu.

 

Zobrazit více →
0

Virtuální výlety

Přidal:

Virtuální brýle Kaleido

Současná doba nás momentálně omezuje v mnoha směrech. Jedním z nich je i cestování. My jsme to vyřešili virtuálními brýlemi Kaleido, které nám nabízí procházky lesem, relaxace na pláži, česká i evropská města s českým průvodcem, ale také třeba koncert violoncella v barokní zahradě. Výhodou těchto brýlí je, že můžeme cestovat v každém ročním období a za každého počasí, protože s Kaleidem je právě teď na Karlově mostě slunečno. Virtuální brýle jsou úžasným pomocníkem pro uživatele s fyzickým ...

Zobrazit více →
0
Stránka 1 z33 12345...»