Jazzový hudebník oslavil v DSS Meziboří 97. narozeniny

Přidal:

Krajský úřad Ústeckého kraje popřál vše nejlepší k 97. narozeninám panu Josefu Malypetrovi: Tiskové informace: Ústecký kraj (kr-ustecky.cz)

Ve středu 21. července 2021 oslavil své 97. narozeniny renesanční člověk, hudebník, muzikant pan Josef Malypetr. Byl chloubou nejednoho orchestru, za zmínku stojí Ústřední hudba Armády ČR, a hlavně jeho srdeční záležitost soubor Jazz Combo Ústí. Popřát mu mnoho štěstí a zdraví do dalších let přišly Marcela Kačalová, ředitelka příspěvkové organizace Domov sociálních služeb Meziboří a Petra Lafková, vedoucí odboru sociálních věcí ...

Zobrazit více →
0

Poděkování, nejkrásnější odměna

Přidal:

Rádi bychom se pochlubili krásným poděkováním, které bylo doručeno našemu Zřizovateli, Ústeckému kraji ……

Dobrý den pane Klika,chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu sester a pečovatelek pod vedením paní ředitelky Heleny Tiché DD v Meziboří.

A to za příkladnou a profesionální péči ,kterou poskytovali po celou dobu mému tchánovi a to opravdu až do poslední chvíle,bohužel zemřel v pondělí po dlouhé nemoci.Sama pracuji jako zdravotní sestra téměř 35 let a vím jak je jejich práce namáhavá a hlavně profesionální,v posledních dnech ...

Zobrazit více →
0

Napsali o nás v týdeníku Homér z 2. 10. 2014

Přidal:

SENIORŮM SE V MEZIBOŘÍ DOBŘE ŽIJE

Vedení města Meziboří, starosta Petr Červenka a radní se setkali se seniory v restauraci Radnice. Tradiční každoroční dýchánek pro nejstarší obyvatele města se i tentokrát povedl. Tančilo se, pilo dobré víno a diskutovalo o tom, co seniory ve městě trápí. Starosta Petr Červenka se ve většině případů dočkal od seniorů jen slov chvály. Starým lidem se ve městě dobře žije.

Na setkání s vedením města bylo pozváno 400 lidí ve věku nad 75 let. Při příchodu byl pro ...

Zobrazit více →
0

časopis Sociální služby (srpen – září 2014)

Přidal:

Tančírna

O tom, že nás hudba a tanec provází po celý život, se mihli přesvědčit senioři z Domova sociálních služeb, p. o., Meziboří. 20. června 2014 zde byla slavnostně zahájena “Tančírna”. Co nás k tomu vedlo? Při různých akcích vyprávěli senioři, jak rádi tančili, mnozí nevynechali jediný ples či zábavu ve svém okolí. S přibývajícími lety od této formy zábavy a setkávání postupně ustupovali. V naší Tančírně si mohou všichni zatančit, popovídat si, je určena nejen uživatelům Domova, ale i jejich ...

Zobrazit více →
0

Rezidenční péče, odborný čtvrtletník, 2. červen 2014

Přidal:

Ten dělá to a ten zas tohle… nnn

… Ten dláždí ulice, ten kove podkovy, ta krmí slepice, ta peče cukroví. Ten umí to a ten zas tohle, a všichni dohromady udělají moc… I takto by se dalo uvést hlavní téma aktivizační činnosti letošního roku pro uživatele sociálních služeb našeho Domova.

Domov sociálních služeb Meziboří se nachází v rozmanitém prostředí ústeckého kraje, které se nabízí pro návštěvy drobných farmářů, podnikatelů, farem a výroben.

S uživateli Domova jsme si často kladli otázky ve věci stravování ...

Zobrazit více →
0

Napsali o nás

Přidal:

Za všechny uživatelky Domova sociálních služeb Meziboří děkují žákům ZUŠ Litvínov ke Dni matek. Pod vedením učitelek Vojtelové, Lamačové a Drengubákové předvedli své taneční vystoupení.

Paní Cigáňová a paní Krčková v Radnici ze dne 20.6.2014

 

Zobrazit více →
0