Dopravní spojení

Jak nás najdete

Cesta hromadnou dopravou

Z Litvínova zajíždí na Meziboří autobusová linka č. 23, náš domov (3) stojí, jak už název napoví, v bezprostřední blízkosti zastávky „Meziboří – Penziony“ (označena modrým kroužkem). Domov v ulici Okružní stojí ve svahu nad silnicí a Domov v ulici Javorová (detašované pracoviště) pod ní.

Autobus nejprve celé Meziboří objíždí, jeho trasa je proto jiná než při cestě vozem.

Cesta osobním vozem

Na Meziboří na první křižovatce (1) pokračujete rovně, po levé ruce máte Městský úřad. Silnice se stáčí mírně doleva, pokračujete po hlavní (ulice Okružní), po pravé ruce vidíte školu (2), cca o sto metrů dále přijíždíte k Domovu v ulici Okružní (3). K druhému Domovu (detašované pracoviště) vede sjezd po levé ruce, do ulice Javorová.

Cesta z větší dálky

Hromadnou dopravou

Autobusová linka č. 23 vyjíždí z Litvínova ze zastávky „Litvínov – Poliklinika“. Na této zastávce také staví tramvajové linky č. 1, 3 a 4. Těch můžete využít při dopravě z Mostu nebo z autobusového či vlakového nádraží Litvínov, kde staví též. Z litvínovských nádraží lze k poliklinice dojít i pěšky, což může přijít vhod třeba o víkendu, kdy má tramvaj delší pauzy. Lehkou chůzí to v klidu zvládnete do čtvrt hodinky, stačí sledovat trasu tramvajových kolejí.

Osobní dopravou

Po příjezdu směrem od Mostu sledujte trasu tramvaje. Na křižovatce v centru města, kde tramvaj vjede do silnice (po levé ruce vidíte kostel), zabočte spolu s ní směrem doleva. Od této chvíle stačí jet po hlavní silnici směrem do kopce. Po pravé ruce míjíte secesní domy (Smetanova ulice). Tramvaj se po chvíli odpojí směrem vpravo, vy pokračujete stále nahoru, s poliklinikou po pravé ruce. Zakrátko vyjedete z Litvínova směrem na Meziboří.