Pomoc při získávání finančních prostředků pro náš Domov

Přidal:

Givt web

Vážení rodinní příslušníci a přátelé Domova,

rádi bychom vás touto cestou poprosili o pomoc při získávání finančních prostředků pro náš Domov. Pomoc vás nebude stát nic navíc, pouze pár kliknutí v počítači či mobilu. Většina z nás nakupuje přes internet, a to především teď v době, kdy máme většinu obchodů uzavřených. Tak vás prosíme, myslete na nás při nakupování a zkontrolujte si, zda je vámi vybraný obchod jeden z těch, kteří podporují dobrou věc a když ano, tak svým nákupem přispějte našemu Domovu.

A teď jak na to…

Na stránce givt.cz v záložce obchody

Si zkontrolujete, zda vámi vybraný obchod spolupracuje s Givtem. Napíšete název obchodu do políčka Hledat.

Pokud se vám obchod zobrazí, kliknete u jeho ikony na Vybrat pro nákup, tím vás stránka hodí zpět na úvodní, kde budete mít napsáno, že nákupem v daném obchodě přispíváte na… a v této chvíli vyplníte Domov sociálních služeb Meziboří, p. o.

Kliknete na Zahájit nákup a jste na stránce, kde se rozhodnete, jestli se chcete registrovat a později přihlašovat, nebo nakupovat anonymně.

Kliknutím na Nakupovat anonymně vás stránka rovnou přesměruje na stránku vybraného obchodu, kde si běžně objednáte zboží, jak jste zvyklí.

Pokud se rozhodnete registrovat, tak vás to na stránku vybraného obchodu přesměruje po registraci. Výhodou registrace je, že vidíte, kolik přispíváte.

Takto se to zdá možná složité, ale opravdu to příliš času nezabere. Když budete přes Givt přispívat opakovaně, většinou si pamatuje, komu jste přispívali a už tam Domov píše automaticky.

Pro příznivce aplikací je možné si stáhnout aplikaci do mobilu či počítače. Aplikace vás při vstupu na stránky podporovaného obchodu upozorní, že tento obchod je ten správný. Aplikace se stáhne do počítače na stránkách givt.cz/aplikace, při zadání givt ji najdete i v google play.

Pokud budete chtít, tak vám s Givtem rády pomohou sociální pracovnice Domova.

Děkujeme za podporu a přejeme příjemné nakupování v těch správných obchodech 😊

0
  Související příspěvky
  • No related posts found.

Přidat komentář