DUBSKÝ KOLÁČ – naše reprezentace slavila úspěch

Ve čtvrtek 16. 10. 2014 vyjeli naši uživatelé reprezentovat svůj Domov na 14. ročník Dubského koláče. V příjemném a pohostinném prostředí DSS Dubí na ně čekal bohatý program. Na počátku jsme shlédli a ohodnotili cukrářské výkony všech zúčastněných zařízení. Po slavnostním zahájení, přivítání všech přítomných a přání mnoha úspěchů na týmy jednotlivých domovů čekalo dopoledne plné soutěžních disciplín. Zde museli prokázat ne jen zručnost, ale i své vědomosti. Soutěžilo se například v lovu rybek a kachen, hodu na cíl a hodu kroužky. Své znalosti měli možnost předvést ve hře Milionář, při hledání známých dvojic a luštění přesmyček. Po splnění všech úkolů čekal na přítomné dobrý oběd a po něm vyhlášení výsledků a kulturní program. Naše reprezentace slavila velký úspěch. Mezi dalšími deseti domovy vybojovala stříbro. Tým byl oceněn ne jen diplomem, ale i krásnými věcnými cenami a obrovským a nádherným Dubským koláčem, na kterém si společně pochutnají a oslaví tak svůj úspěch.

Velice děkujeme vedení DSS Dubí a všem zaměstnancům, za perfektní organizaci XIV. ročníku Dubského koláče. Také děkujeme za pohostinnost, milou a přátelskou atmosféru, která nás provázela celým tímto dnem.