Zdobení vánočního stromečku v Městské knihovně v Meziboří

Zdobení vánočního stromečku v Městské knihovně v Meziboří

Hlavním symbolem Vánoc je ozdobený vánoční stromek. Městská knihovna v Meziboří každoročně pořádá „výstavu netradičně zdobených vánočních stromků“. Na náš Domov také jeden stromeček v knihovně čekal. Jako každý rok jsme se do akce zapojili. Dne 22.11.2017 jsme se s našimi uživateli vydali do knihovny v Meziboří, vyzdobit stromeček ozdobami, které senioři sami vytvořili. K výrobě použili těstoviny, z nichž vytvořili krásné andělíčky, vykrajovali ozdoby z těsta a stromek dozdobili červenými mašlemi. Při práci a zhotovování ozdob využili svoji fantazii a také zručnost. Každý se snažil do práce zapojit a přiložit ruku k dílu. Vánoční tvoření je velmi bavilo, bylo to příjemné zpestření všedních dní.

Zapsala: Monika Jíšová