Výlet do Horního Jiřetína

I přes deštivé počasí jsme vyrazili na krátký výlet do Horní Jiřetín. Déšť nám náladu nezkazil – u kávy a dobrého dortíčku jsme si užili příjemné posezení a pohodovou atmosféru. I upršené odpoledne může být krásné, když je člověk v dobré společnosti.