logo Ústeckého kraje

Úvodní slovo hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka

 

 

Vážení spoluobčané,

Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace patří mezi příspěvkové organizace Ústeckého kraje, kterých je dohromady téměř sto šedesát. Jejich cílem je především zajištění kvalitních a profesionálních služeb na vysoké úrovni. Chceme, aby se naše zařízení neustále zlepšovala a modernizovala, a proto dle finančních možností investujeme do jejich rozvoje a rozšiřování služeb.

Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace zajišťuje svým klientům nejen pobytové služby, ale také poskytování individuální péče, pokud člověk prodělal trvalou změnu zdravotního stavu a rodina nemůže zajistit odpovídající dohled. I když se jistě nejedná o lehké rozhodnutí, kdy příbuzní musí řešit otázky umístění svého blízkého člověka do domova pro seniory, do domova se zvláštním režimem či do domu pro osoby se zdravotním postižením, jsem přesvědčený, že o něj bude dobře postaráno díky kvalifikovaným zaměstnancům, kteří svou práci dělají doslova se srdcem na dlani.

Věřím, že v našem zařízení najdete přesně to, co hledáte. Personál v čele s ředitelkou Helenou Tichou je vždy připraven vám poskytnout podrobné informace a zodpovědět veškeré dotazy, které vás budou zajímat.

Oldřich Bubeníček

hejtman Ústeckého kraje