„Setkávání generací„

Přidal:

V polovině listopadu 2015 jsme měli tu čest zahájit vernisáží výstavu autorských fotografií Aleny Svobodové a Vojtěcha Puldy, která je výsledkem společného projektu Domova sociálních služeb Meziboří a Scholy Humanitas, kde oba výše jmenovaní v současné době studují.

Expozice je věnována aktivitám obyvatel Domova, příspěvkové organizace Ústeckého kraje a celkově zde najdete snímky pořízené v průběhu roku 2015.

V prvé části jsou prezentovány snímky z počátku vzájemné spolupráce.

Ve druhém oddíle jsme měli tu čest přivítat na Meziboří hokejistu Zbyňka Skleničku, člena vítězného litvínovského týmu, který s sebou přivezl trofej nejcennější – mistrovský pohár.

Do třetice je zdokumentován 1. ročník červnového klání seniorů za účasti soutěžních družstev z ostatních sociálních zařízení Ústeckého kraje – „Mezibořské slunce 2015“. V tomto případě již za vydatné pomoci samotných studentů Scholy Humanitas, kteří byli velmi platnými pomocníky po celý den této zahradní slavnosti.

Věříme, že se společně realizovaná výstava bude líbit a celkově tento projekt přispěje i vzájemnému pochopení napříč generacemi – stejně jako se líbila i prvním návštěvníkům z DSS Meziboří.

Text a foto: Martin Krčka, fyzioterapeut

0
  Související příspěvky
  • No related posts found.

Přidat komentář