Vánoční překvapení

Přidal:

Vánoční překvapení

Letošní předvánoční čas jsme si zpestřili pečením vánočního cukroví. Napadlo nás, že námi upečené pečivo zabalíme, nazdobíme a prodáme. Výtěžek z prodaných balíčků použijeme na další společenské aktivity, které jsou v současné nemocné době obrovskou injekcí pro dobrou náladu a dobrý pocit. Ano, a to je velké přání každého z nás. Vánoční balíček si může koupit kdokoliv z Domova, ale i kdokoliv z rodinných příslušníků nebo známých jako takové malé sladké překvapení k voňavé kávě.

Dárkový koš bude k dispozici ...

Zobrazit více →
0

Malujeme pro radost

Přidal:

Malujeme pro radost

Čtvrteční odpoledne zavítal do našeho domova dětský ilustrátor Adolf Dudek, jehož ilustrace jsou součástí nám všem známého časopisu “Sluníčko” a dalších knih pro malé čtenáře. Jeho zábavná show spočívala v tom, aby uživatele, ale i zaměstnance přesvědčil, jak se dá jednoduchými geometrickými tvary namalovat obrázek. Při společném malování doprovázel svůj výklad vtipnými příhodami a historkami ze svého malířského života. Jeho zábavná show dokáže pobavit nejenom děti, ale i dospělé. Bylo to nevšední odpoledne, plné smíchu a rozzářených očí, ...

Zobrazit více →
0

Dobrovolnictví

Přidal:

Dobrovolnictví

Psí terapie využívá pozitivního působení psa na zdraví a pohodu člověka. Pomáhá odbourávat stres z nepříjemného prostředí. Pes dokáže v těchto situacích navodit potřebný pocit jistoty a bezpečí. Tak je tomu i u nás v Domově, kdy se mohou naši uživatelé několikrát v týdnu těšit z pohlazení a potěšení se se čtyřnohým kamarádem Hippym, kterého doprovází jeho panička Šárka. Je dobrovolnicí pro na náš Domov.

 

Zobrazit více →
0

Grilování

Přidal:

Grilování

Kdo by si nepochutnal na grilovaných vuřtech a odmítl by tuto pěkně opečenou pochoutku? Tentokrát se nás sešlo hodně, museli jsme ještě roznášet na pokoje pro imobilní uživatele.

Zobrazit více →
0

Turnaj v pétanque

Přidal:

Turnaj v pétanque

Dne 11.8. se u nás na DSS 102 pořádal turnaj v Pétanque. Počasí nám přálo a tak se nám i skvěle hrálo. 🙂 Pravidla byla malinko poupravena, aby si mohl zahrát opravdu každý. Na snímcích můžete vidět i našeho vítěze, stále usměvavého a milého pana Františka .🙂

Zobrazit více →
0

Rukodělná a tvořivá činnost

Přidal:

Rukodělná tvořivá činnost našich uživatelů

O prázdniny jsme vyráběli papírové loďky na moři a žabky v rybníce. Nezaháleli jsme ani v letním čase a užívali si ho relaxačním tvořením. Všichni zúčastnění senioři byli plně ponořeni do práce, ze které vznikly úžasné výrobky, které nyní zdobí naše domovy.

Zobrazit více →
0
Stránka 1 z12 12345...»