Zdobení vánočního stromečku

Přidal:

Zdobení vánočního stromečku

Přišel čas vánoční, a tak se naši senioři vydali do kulturního domu na Meziboří, kde se konalo zdobení netradičních vánočních stromečků. Senioři vyrobili ozdoby z papíru ve tvaru vánočních kouliček, hvězdiček apod. Vládla velmi hezká a pohodová vánoční atmosféra, všichni se zapojili do zdobení stromečku a společně si zazpívali pár vánočních písní.

Zobrazit více →
0

Adventní kavárnička

Přidal:

Adventní kavárnička

Naše první vánoční setkání proběhlo v jídelně, kde uživatelé poseděli a společně se zaposlouchali do hezké muziky. Zazněla hudba z trumpety a harmoniky, která se prolínala celým sálem. Některé uživatele to zvedlo ze židlí a do tance zapojili i personál. Jako občerstvení se podávali chlebíčky, které si uživatelé sami vyrobili, bábovka a voňavá káva.

 

Zobrazit více →
0

Poděkování

Přidal:

Chtěli bychom tímto poděkovat externímu šéfkuchaři Lukáši , který nás  5. 11. 2021 již podruhé navštívil, aby nám předvedl novinky ze světa moderní a zdravé gastronomie. Tentokráte jsme společně vařili fazolovou polévku s vepřovým žebrem a vlažný salát s pepitkami, čočkou a pečeným bramborem. Obě jídla měla úspěch jak u našich uživatelů, tak i zaměstnanců.

Děkujeme a těšíme se na další společné vaření.                                      ...

Zobrazit více →
0

Svatomartinská zábava

Přidal:

Svatomartinská zábava

Sobotní dopoledne jsme si všichni užili ve víru tance a zpěvu. Po celou dobu vládla veselá nálada, hrála skvělá hudba a podávalo se sladké občerstvení s voňavou kávou. Velké poděkování patří rodinným příslušníkům, kteří přišli podpořit své blízké.

 

Zobrazit více →
0

Halloween

Přidal:

Halloween

Halloween je původně lidový keltský svátek a slaví se 31. října, v “Předvečer všech svatých”. Tradice a zvyky tohoto svátku můžeme v posledních letech vidět i u nás v Čechách. Jednou z oblíbených zvyků je vyřezávání dýní. S pěkným nápadem přišly naše kuchařky, že upečou sladké pečivo v podobě vyřezávané dýně. Děkujeme do kuchyně.

 

 

Zobrazit více →
0

Mezigenerační setkání s MŠ Kaštánek Litvínov

Přidal:

Mezigenerační setkání s MŠ Kaštánek Litvínov

Opět se nám otevřely možnosti setkání se žáky z MŠ Kaštánek Litvínov a porovnat si síly v aktivitách, které nás baví. Tentokrát jsme vyměnili hru “člověče nezlob se” za hru “obrázkové bingo”, které mělo pro všechny svou premiéru. Společné soutěžení nabralo na síle pracovního nasazení. Všichni se vzájemně kontrolovali a doplňovali, aby nikdo neopomněl zaškrtnout jediný obrázek. Byl to souboj velmi vyrovnaný a vítěznou cenu by si zasloužili všichni soutěžící. Nakonec si odměnu odnesli Kaštánci.

Děkujeme ...

Zobrazit více →
0

Ochutnávka ovocných vín

Přidal:

Ochutnávka ovocných vín

Dne 4. října 2021 začal u nás v Domově Týden sociálních služeb, kdy probíhaly různé akce a setkání pro naše seniory. Během týdne si např. mohli zahrát Holandský billiard, Bingo, společně posedět na kavárničce či srazu seniorů, které se konalo za účasti Klubu seniorů a Pečovatelského domu. Na závěr týdne, v sobotu 9. 10. 2021, se uskutečnila ochutnávka ovocných vín. Senioři společně poseděli, popíjeli dobrého vína a ochutnávali z nabídky pochutin, které připravila majitelka mezibořského květinářství HaLuMi a tímto bychom jí ...

Zobrazit více →
0

Narozeninová oslava

Přidal:

Narozeninová oslava

V měsíci září u nás na DSS 102 oslavilo narozeniny nejvíce uživatelů. Zde se můžete podívat na snímky z naší další vydařené oslavy s živou hudbou v podání paní Boušové. Dále také na výborné občerstvení vyrobené uživateli a také i jejich rodinami. ☺️

Zobrazit více →
0

Setkání mezibořských seniorů

Přidal:

Setkání Mezibořských seniorů

Po dlouhé době jsme se opět dočkali tradičního společného setkání mezibořských seniorů. Byli pozvání senioři ze Senmedu, senioři z Domova s pečovatelskou službou a senioři z mezibořského klubu seniorů. Účast byla jako vždy veliká, všichni se skvěle bavili, hrála hudba, která perfektně ladila k této generaci a podávalo se občerstvení od každého něco. Setkání splnilo své poslání, setkali se dlouholetí přátelé, kteří se neviděli několik let a o to více si měli co říct a zavzpomínat na minulost.

Rádi ...

Zobrazit více →
0
Stránka 1 z15 12345...»