I letos jsme se s velkou radostí zapojili do krásné akce „Psaní od srdce“. Naši uživatelé díky ní opět obdrželi milé dopisy, pohlednice, obrázky a povzbudivé vzkazy, které jim vykouzlily úsměv na tváři a zpříjemnily všední dny.
Velké poděkování patří všem pisatelům, kteří si našli čas a poslali pár laskavých slov. Každý dopis, obrázek či pohled měl obrovský význam a přinesl našim uživatelům radost, podporu i pocit, že na ně někdo myslí.
Děkujeme, že pomáháte šířit lidskost, blízkost a radost prostřednictvím obyčejných, ale o to cennějších slov od srdce.






