PRACOVNÍ NABÍDKA – FYZIOTERAPEUT/KA

Do našeho Domova hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici fyzioterapeuta či fyzioterapeutky.

Požadujeme osobní nasazení, profesionální přístup, odolnost vůči stresu a týmovou spolupráci.

Práce na ranní směny od pondělí do pátku (1x sobota/měsíc), výhodou je pružná pracovní doba. Pracovní poměr je na dobu neurčitou.

Pracovní náplň:

  • provádění fyzioterapeutických vyšetření a úkonů bez odborného dohledu u uživatelů sociálních služeb (tj. minimálně odbornost K2)
  • stanovení krátkodobého a dlouhodobého fyzioterapeutického plánu pro vykazování na zdravotní pojišťovny
  • provádění komplexních fyzioterapeutických postupů včetně kineziologických vyšetření a diagnostiky, léčebných fyzioterapeutických úkonů a jejich administrace
  • techniky manuální terapie a fyzikální terapie s uživateli zařízení
  • podávání návrhů na vhodné kompenzační pomůcky uživatelů

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta dle § 24, zákona č.96/2004 Sb.(tzv. zákon o nelékařských zdravotních povolání),
  • bezúhonnost (doložit výpisem z rejstříku trestu),
  • spolehlivost,
  • komunikativnost,
  • týmovou spolupráci,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • zdravotní průkaz,
  • znalost práce na PC (minimálně sada Office, Cygnus – výhodou)
  • zkušenost s výkonem práce v pobytových službách výhodou
  • kladný vztah k seniorům,
  • samostatnost,
  • loajálnost,
  • zodpovědnost,
  • kreativnost,
  • flexibilita,
  • pracovní nasazení,

Nabízíme:

  • Nástupní plat od 28.340,- Kč hrubého, po zkušební době přiznání osobního příplatku.
  • platové odměňování dle nařízení vlády č.241/2017 a započítané praxe, po zapracování osobní příplatek
  • příspěvky z FKSP na stravu, rekreaci, kulturní a sportovní akce
  • 25 dní dovolené
  • práci v příjemném pracovním prostředí