MEZIGENERAČNÍ SPORTOVNÍ DOPOLEDNE

Přidal:

MEZIGENERAČNÍ SPORTOVNÍ DOPOLEDNE

Dne 30. května 2018 proběhlo v Domově sociálních služeb na Meziboří další společné mezigenerační setkání seniorů a dětí z MŠ Kaštánek Litvínov, které se neslo ve sportovním duchu. Pro obě generace bylo připraveno soutěžní Sportovní dopoledne na zahradě Domova, ale díky nepřízni počasí se soutěžilo v budově DSS 102.

Soutěžící byli rozděleni do 5 družstev, které se skládalo ze 4 čtyř dětí a 1 seniora. Celkem se soutěžilo v sedmi disciplínách. Všichni soutěžící museli ukázat pevnou vůli a přesnou mušku při plnění soutěžních disciplín jako např. shodit co nejvíce kuželek, nakrmit hladového medvěda, sáhnout si na sluneční paprsky, vylovit si překvapení z tajemné krabice apod.

Poté, co soutěžící splnili všechny sportovní disciplíny, spočítaly se získané body a nedočkavá družstva i ostatní přihlížející fanoušci netrpělivě čekali na výsledky. Následné vyhlášení vítězného družstva provázel za potlesku obrovský jásot a radost z výhry. Za nejlepšího sportovce Sportovního dopoledne v DSS Meziboří obdrželi výherci diplom, medaili a sladkou odměnu.

Senioři i děti si společné dopoledne náramně užili a na závěr si ve velmi srdečné a milé atmosféře zazpívali.

 

Zapsala: Kateřina Vavrová

                

0
  Související příspěvky
  • No related posts found.

Přidat komentář