Masopustní maškarní pyžamový ples v DSS Meziboří, p.o. budova DSS 102

Přidal:

Masopustní maškarní pyžamový ples v DSS Meziboří, p.o. budova DSS 102

V letošním roce je masopust stanoven v období od 6. 1. do 6.3. V našem domově se uživatelé a zaměstnanci domluvili, že u nás bude ten nejbujařejší týden od 11. 2.  do 17.2. a vrcholem bude ples tak trochu jiný, bez róby a kravat, protože hlavním dress code bude PYŽAMO.

V tomto týdnu si zaměstnanci místo pracovního oděvu oblékli různé masky, uživatelé si vyráběli škrabošky a doplňky k pyžamkové róbě. V okolí jsme vykoupili snad všechny paruky. Zapojili se i rodinní příslušníci, kteří z domova přinášeli vše možné ke zkrášlení společenské noční konfekce.

A v sobotu 16.2. konečně začal očekávaný ples.  Předtančení zajistily „Litvínovské sokolky“ svým velice pěkným vystoupením, k tanci a poslechu hrál pan Holub s partnerkou, který „musel přidávat“ další písničky, protože se nikomu nechtělo skončit. Uživatelé a zaměstnanci tančili, zpívali.  V průběhu plesu se losovala bohatá tombola a každý z uživatelů něco vyhrál.

Zakončení masopustu si letos senioři připravili netradičně. Ve středu 27. 2. si ve spolupráci se zaměstnanci připraví a samozřejmě užijí vepřové zabijačkové hody.

Poděkování patří uživatelům, zaměstnancům, rodinným příslušníkům a všem hostům za to, že se podíleli svou přítomností na masopustním veselí.

btr

dav

dav

dav

sdr

dav

dav

sdr

btrhdr

dav

btr

0
  Související příspěvky
  • No related posts found.

Přidat komentář