Dopoledne v knihovně

Dopoledne v knihovně

Dnes jsme s uživateli navštívili knihovnu, kde nás čekala příjemná atmosféra a milé paní knihovnice. Vybrali jsme si spoustu zajímavých knížek. Do knihovny jezdíme jednou až dvakrát ročně s našimi dobrými čtenáři, jinak knihovnice pravidelně přiváží knihy i k nám.