Čerpání pozitivní energie

Přidal:

Čerpání pozitivní energie

14. 8. 2018 náš výlet směřoval na jedno z nejmystičtějších míst naší republiky, ke gotickému chrámu v Panenském Týnci na Lounsku. Přestože ho středověcí stavitelé nikdy nedostavěli, sjíždějí se sem lidé ze všech koutů, a to nejen z naší země. Turisty sem přitahuje jak pozitivní energie, kterým tohle místo překypuje, tak i historie a duch místa.

Žerotínové, kteří se ve 14. století rozhodli chrám v Panenském Týnci vybudovat, si jeho místo nevybrali jen tak náhodou. Středověcí stavitelé se na rozdíl od těch dnešních zajímali o působení zemských a kosmických energií. A před nimi to byli jiní, kteří tyto energie vnímali a žili s nimi v souladu.

Takže jakmile jsme si dobili duchovní baterky na onom prazvláštním místě, jali jsme se doplnit energii těla v místní hospůdce. Načež plně uspokojeni jsme se při cestě zpět domů stavili v Lounském Kauflandu, kde si uživatelé nakoupili podle libosti, a jako třešničku na dortu si dali kávičku, někdo s dortem jiný s poctivým koláčem v kauflandském kafé baru.

Výlet byl všemi účastníky hodnocen nadmíru kladně, s přáním si ho v budoucnu třeba i zopakovat.

 

Zapsala: Miroslava Drechslerová, pracovník v sociálních službách

0
  Související příspěvky
  • No related posts found.

Přidat komentář