Výlet za pramenitou vodou Evženie

Výlet za pramenitou vodou Evženie

Tentokrát jsme se s našimi seniory vypravili do města Klášterce nad Ohří. Navštívili jsme obnovený areál lázní Evženie  na břehu řeky Ohře. Naším cílem byla ochutnávka pramenů, které v této lokalitě vyvěrají. Jeden ze známých pramenů je  kyselka Evženie. Nejenom, že jsme se touto léčivou vodou osvěžili, ale někteří si ji načepovali a přivezli domů. V místní kavárně jsme se občerstvili výbornou kávou a domácím štrůdlem. Procházkou zámeckým parkem nám vyhládlo natolik, že jsme se těšili ...

Zobrazit více →

Výlet – Mšené Lázně

Výlet – Mšené Lázně

Léto je doba dovolených, výletů nebo odpočinku někde u vody. Naši uživatelé mají léto spojené s výlety po krásných zákoutí naší republiky. Tentokrát jsme vyrazili do lázeňské obce Mšené Lázně, které se nachází v  litoměřickém kraji. Pomalou procházkou jsme prošli malebný park a poseděli jsme u rybníka, kde jsme krmili ryby a kačeny. Cestou zpět jsme se zastavili v Libochovicích na oběd. Krásné počasí a skvělá nálada nás provázela po celou dobu výletu.

Zobrazit více →